Buse DİVARCI

20.09.1993  yılında Ağrı’nın Tutak İlçesinde doğdu. İlk ve orta öğrenimi Kazım Karabekir İlk öğretim okulunda, lise öğrenimini Tutak Çok Programlı Lisesinde  yaparak  (2010)yılında  Öğrenimini  tamamladı.(2011)yılında Kafkas Üniversitesi Beden Eğitimi Ve Spor Yüksekokulunda Spor yöneticiliği bölümüne başladı.Öğrenim süreci boyunca Atletizm branşında okulda kızlarda 4. Dereceyi alıp,Yüzme branşında Antalyada eğitim aldı. Badminton 1. Kademe antrenörlüğünü alarak badminton branşında kendisini geliştirdi ve basketbol,hentbol,ve voleybol takım sporları branşlarında kendisini geliştirdi, Yardımcı Basketbol hakemliğini alıp maçlarda görevlendirildi ve pedagojik formasyon alarak çift ana dal mezunu olup beden eğitimi ve spor öğretmenliği bölümünü bitirmiş oldu. Ve (17.06.2015  ) tarihinde mezun oldu. 

(01.23.2019 )Yılından itibaren Radyo spikerliği görevini icra etmekte.

İstanbul üniversitesi  Açık Öğretim Çocuk Gelişimi Lisans bölümü öğrenimine (25.09.2019 ) tarihinde başladı ve öğrenimine devam etmektedir.

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

 

 

Mesaj ve Sorularınız İçin Lütfen Bu Mail Adresini Kullanınız - [email protected]

PAYLAŞILAN İÇERİKLER
GALERİLER
VİDEOLAR
SUNUCULARIMIZ